TARİHÇEMİZKurumsal Geçmişimiz

2009

12 Ocak 2009

Mentör Destekleri

İngiltere’de eğitim almayı isteyen uluslararası öğrencilere okul, konaklama ve gündelik yaşam konularında rehberlik etme amacıyla İngiltere Londra’da bir araya gelerek organizasyonumuzu oluşturduk.

7 Temmuz 2009

Küresel İş Birlikleri

İngiltere’deki eğitim rehberliği kapsamımızı genişleterek Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’da bulunan uluslararası dil okullarının resmi temsilciliklerini üstlendik.

2012

24 Şubat 2012

Marka Yönetimi

Büyük ve orta ölçekli şirketlerin marka dönüşümlerinin hazırlanması, pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve sosyal medya hesaplarının yönetilmesi görevlerini üstlenebilecek bir yapıyı organize ettik.

30 Ağustos 2012

Etkinlik Çalışmaları

Kültür, sanat, sinema, teknoloji, moda ve eğlence sektörleri adına özgün konseptler oluşturmaya, reklam süreçlerini yönetmeye, misafir konaklamalarını ve seyahatlerini organize etmeye başladık.

2016

18 Kasım 2016

Global Yapılanma

Sahip olduğumuz network, servis kapasitemizi artırmamızı ve farklı lokasyonlarda kurumsal olarak da bulunmamızı zaruret haline getirince İngiltere dışındaki ilk ofisimizi Türkiye’de açtık.

9 Aralık 2016

Kişisel Eğitimler

İngilizce dil becerisini geliştirmek başta olmak üzere, mütenevvi eğitimlerle geleceğine yatırım yapmak isteyen bireylere ve şirketlere özel olarak hazırlanan programlar oluşturmaya başladık.

2021

3 Ocak 2021

Kariyer Faaliyetleri

Kendisini mutsuz, sıkışmış, ilhamsız hissedenlere, iş hayatıyla ilgili karar veremeyenlere ve mevcut kariyerlerinde en iyi şekilde ilerlemek için tüm potansiyelini keşfetmek isteyenlere odaklandık.

1 Ekim 2021

Kampüs Temsilciliği

Türkiye’de ve KKTC’de bulunan üniversitelerde yapılanarak, eğitim ve kariyer alanlarında yol göstericiye ihtiyaç duyan öğrencilerle daha yakından temas kurabilmek için temsilcilikler oluşturduk. 

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023