SERVİSLERYurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Dil Okulları

Her yaş grubundan öğrenci adayının yurt dışındaki dil okullarında eğitim alabilmeleri için optimum fayda sağlayabilecekleri doğru seçimleri yapmalarına yardımcı oluyoruz. İngilizce öğrenme amacınıza, bütçenize ve kişisel taleplerinize göre hazırlanan programlarla yurt dışına çıkışınızdan tekrar dönüşünüze kadar gerçekleşen tüm süreçlerin yönetimini üstleniyoruz.

Dünyaya Açılın

DENEYİM KAZANIN

Yurt dışında eğitim almak bana ne gibi avantajlar sağlar? Kariyerime nasıl başlamalıyım? Mesleki gelişimimi nasıl yeniden keşfedebilirim? Yeteneğim için uluslararası tanınırlığı nasıl elde ederim? İşimi en iyi kaynaklardan nasıl öğrenebilirim? Zihninizde bu tarz sorular dönüyorsa sizin çok net bir cevaba sahibiz. “Yurt dışında eğitim alın.”

Uluslararası deneyimler, dil akıcılığı, müzakere becerileri, risk alma yeteneği, maceracı bakış açısı ve global anlayışa sahip bir tavırla donanmış olmak sizi çok yönlü bir yeteneğe dönüştürecektir. Bunun nedeni yalnızca yurt dışında aldığınız yüksek kaliteli eğitim değil, aynı zamanda yurt dışında yaşam sürdürmenin size sağlayacağı pozitif değerler ve fırsatlar bütünüdür. Tüm bunların yanı sıra giderek karmaşıklaşan ve rekabetçi bir hal alan küresel iş hayatıyla yüzleştiğinizde donanımlı olmanın en etkili yollarından biri yine yurt dışına çıkarak nitelikli eğitim almaktır.

Başka bir ülkede farklı bir kültürü deneyimlerken eğitim almanın sunacağı zengin olanaklar ve kuracağınız faydalı ilişkiler sizi olumlu yönde etkiler. Yurt dışında okuyan öğrenciler, kendilerini iş hayatında nitelikli adaylar haline getiren bir dizi kariyer becerisi geliştirir. Yurt dışında eğitim almak zorlu bir maceradır. Bu nedenle, öğrencilerin geri döndüklerinde özgüvenlerinin artmış olması, daha özgür düşünmeleri ve çok kültürlü bir yaşam sürmeleri şaşırtıcı değildir.

Optimum Fayda

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Verniyer’de öğrencilerin ihtiyaçlarını anlayabilmek için tüm gayretimizi sarf ediyoruz. Danışmanlarımız ilk amacı: akademik yeteneklerinize, karakteristik özelliklerinize, finansal durumunuza ve mesleki beklentilerinize göre belirlenen hedeflere ulaşmanız için yardımcı olmaktadır.

Vize onaylarında %95’in üzerinde başarı oranına sahibiz. Vize görüşmesinden önce mülakatlar düzenleyerek gelebilecek tüm sorulara ilişkin ön bilgilendirmeleri yapıyoruz. Vize onayından sonra ise oryantasyon eğitimlerine başlıyoruz.

İletişim

OFİS ADRESİ
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
E-MAIL
info@verniyer.com
TELEFON
+90 262 745 2777
+90 536 780 3909
OFİS RANDEVU SAAATLERİ
Pzt-Cmt: 09:00 – 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almanın maliyeti ne kadardır?

Yurtdışında bulunan dil okullarında eğitim almanın maliyeti oldukça değişkendir. Sebebi ise seçtiğiniz eğitim programının niteliğine, gideceğiniz ülkede kalış sürenize, seyahat edeceğiniz mesafeye ve eğitiminizi alırken deneyimleyeceğiniz yaşam tarzıdır. Kişiden kişiye göre farklılık gösteren maliyetleri, sizin açınızdan optimum fayda sağlayabileceğiniz hale getirebilmemiz için danışmanlarımızla bir görüşme sağlayabilirsiniz.

İngilizce öğrenebilmek için ne kadar süre dil eğitimi almalıyım?

Yurt dışında ne kadar süre İngilizce dil eğitimi alacağınız, halihazırda mevcut olan İngilizce seviyenize ve ulaşmak istediğiniz dil yetkinlik seviyesine bağlıdır. Eğer İngilizce seviyenizin doğru kriterlerle ölçülerek belirlenmesini isterseniz danışmanlarımızdan randevu alabilir ve “ücretsiz” olarak seviye tespit sınavlarına katılabilirsiniz. İngilizce seviye tespit sınavlarımız; konuşma, yazma, okuma, dinleme ve dil bilgisi alanlarında yapılmaktadır.

Eğitimim için gereken vizeyi alabilir miyim?

İster öğrenci olarak, ister turist olarak yurt dışına çıkmak isteyen herkesin aklını kurcalayan en önemli sorulardan biri budur. Hiç bir kurum size kesinlikle vize garantisi veremez. Eğer böyle bir kurum ya da kişi ile karşılaşırsanız katiyen güvenmeyin. Danışmanlarımızla yapacağınız toplantıda vereceğiniz kişisel bilgilerinize binaen vize almanıza risk oluşturabilecek durumlar ve sizin için avantaj sayılabilecek durumlar belirlenir. Bu çerçevede gerekli koşulların yerine getirilebilmesi için size bir yol haritası çizilir. Böylece vize alabilme ihtimaliniz artırılır.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023