SERVİSLERYönetim Danışmanlığı

İşinizi Geliştirin

Başarıyı var eden; kuruluşlar değil, insanlardır. Biz bu düşünceyle; iş, organizasyon ve insan stratejilerini bir araya getirerek sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz. Sahip olduğunuz yeteneği, ihtiyacınız olan yeteneğe dönüştürerek daha anlamlı hâle getiriyoruz. Doğru kişileri, doğru becerilerle donatıyor ve doğru yerde pozisyon almalarına destek veriyoruz.

Zihniyeti Dönüştürün

BİR BÜTÜNLÜK YARATIN

Kurumlardaki dönüşümün ana unsuru insanlardır. Tüm organizasyon stratejileri, planlamalar ve yenilik çabaları onlara bağlıdır. Stratejinizi işe yarar kılmak için amacınız, kültürünüz ve iş modelinizle uyumlu bir organizasyon yapısına ihtiyacınız var. Bu sebeple çalışan stratejinizi iş stratejinizle uyumlu hale getiriyoruz.

Profesyoneller ve kurumlar, şu an bulundukları yer ile başarılı olmak için konumlanmaları gereken yer arasındaki mesafeyi anlamadan her gün kritik kararlar vermek zorunda kalıyorlar. Bulunduğunuz yer ile olmanız gereken yer arasındaki “boşluğu” tespit ediyoruz. Bu boşluğun kapanması adına gerekli olan değişimi yönlendirmek için strateji, planlama ve yönetişim süreçlerini geliştiriyoruz. Kendi değişim becerinizi oluşturmanızı böylece çalışanlarınızın ya da iş arkadaşlarınızın da davranış değişikliğine gitmesi için ilham verici olmanızı sağlıyoruz.

Çalışmalarımız kuruluşların çalışanlarına daha stratejik bir şekilde yatırım yapmalarını sağlıyor. Bizim hassasiyetle üzerinde durduğumuz alan ise etkili lider gelişimidir. Desteklediğimiz liderler, kuruluşların çalışanlarını ellerinde tutmalarına, potansiyellerini ortaya çıkarmalarına ve benzeri görülmemiş bir büyüme deneyimlemelerine yardımcı oluyor. İlk kademe yöneticiden CEO’ya kadar tüm liderlere yolculuklarının her aşamasında eşlik ediyoruz.

Değişimi Başlatın

KENDİNİZİ KEŞFEDİN

Danışan liderlere “ileriye bakmadan önce kendi içlerine bakmalarını” öneriyoruz. Liderler, anlamlı ve kalıcı bir değişim gerçekleşmeden önce kendilerini ve hedeflerini anlamalıdırlar. Bir boşlukta değişim geliştiremezsiniz. Kişisel değişim ancak gerçek dünyada uygulandığında gerçek olur.

Amacınız ister elinizde var olan yeteneği geliştirmek, ister ihtiyacınız olan yeteneği belirleyerek işe almak olsun, iş dönüşümünüzü hızlandırmanıza yardımcı olacak tüm çözümleri birlikte bulabiliriz.

İletişim

OFİS ADRESİ
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
E-MAIL
info@verniyer.com
TELEFON
+90 262 745 2777
+90 536 780 3909
OFİS RANDEVU SAAATLERİ
Pzt-Cmt: 09:00 – 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Başarılı firmalar neden yönetim danışmanlığı desteği alır?

Şirketler başarıyı yakalamak ve sürdürmek için birbirini kovalayan toplantılar yapmakta fakat bilinen kararları tekrar almaktan sonra da aldıkları kararları hayata geçirememekten şikayetçi olabilirler. Uygulanabilirliği düşük kararlar çözülmesi güç sorunlar yaratınca hem örgüt motivasyonu yitirilir hem de yara bandı çözümlere başvurulur. Kalıcı fayda sağlayabilmek için organizasyonlar içerisinde yapılması gerekenleri objektif ve gerçekçi bir biçimde ele alabilecek, çoklu sektör bilgisini kullanarak alternatif çözümler üretebilecek kişilere ihtiyaç duyulur.

Neden sizden yönetim danışmanlığı hizmeti almalıyım?

Uzun yıllar süresince, farklı ülkelerde ve farklı sektörlerde faaliyet göstererek çeşitli firmalarda kritik roller üstlenerek deneyim kazanmış olan danışmanlarımız işletme yapınızı uzman gözüyle analiz edebilir, dahili kaynaklarla erişemediğiniz bilgiye kolaylık ulaşmanızı sağlayabilir. Profesyonellerimizin görüşlerinden faydalanabilir, gelişim fırsatlarını değerlendirebilmek için destek alabilirsiniz.

Yönetim danışmanlığı servis ücreti ne kadardır?

Her firmanın kendine özgü karakterleri ve bundan doğan talepleri var. Biz danışmanlarımızla yaptığımız ön görüşmelerde hangi alanlarda ne kadar süreyle destek almak istediklerini öğrenir, bu bilgiler ışığında detaylı bir fiyat çalışması yaparız.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023