SERVİSLERYetenek Madenciliği

Kariyer Destekleri

Küresel iş hayatında çalışanların büyük çoğunluğu yaptıkları işten memnun değiller. Diğer yandan işverenlerin de büyük çoğunluğu çalışanlarından memnun değil. Her iki tarafın da kendilerince arayıp bulamadığı şeyler var. Çalışanlar herhangi bir kariyer planına sahip olmadan özgeçmiş hazırlarken, işverenler ise ne istediklerini bilmeden iş ilanları veriyorlar.

Değer Yaratın

YETENEĞİ GELİŞTİRİN

İnsan kaynakları firmaları, yetenek avcıları, iş ve işçi bulma kurumu gibi yapılar ya işe yarar bir çalışan arıyorlar ya da para kazanılacak herhangi bir işi. İşin öznesi olan insanın yetenekleri, kapasitesi ve onu mutlu edecek şeyler baz alınmadığından sayısız firmada sayısız işçi, “yaratmak” yerine üretim yapıyor ya da imal ediyor.

Biz her insanın içinde bir cevher sakladığına inanıyor ve onu ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Bu vesileyle insanın kendisini keşfetmesini ve kendi benliğine tanıklık etmesini istiyoruz. Ortaya çıkan veriler üzerinden analizler yaparak bir yol haritası çiziyoruz. Yönümüzü belirlemede en önemli araç olan bu harita, güçlü ve zayıf yönlerimizi, kritik fırsatları ve bize tehdit oluşturabilecek unsurları içerir. Bu eksende becerilerinize uzun vadeli yatırımlar yapmanızı sağlıyor, atmanız gerek adımları birlikte planlıyoruz. Ortaya çıkan sonuç profesyonel hayat için optimum faydayı sunuyor.

Rekabette öne geçmek doğru insan stratejisiyle başlar. Pazarda kazanmak için kuruluşların önce işyerinde kazanması gerekir. İnsan stratejisinin kurumsal performansı ve çalışan bağlılığını yükseltmesi için başarılı şirketlerin DNA’sına ilişkin veri kaynağımızı ve anlayış kombinasyonumuzu, motivasyonun arkasındaki bilime dair bilgimizle birleştiriyoruz. Kurumsal ihtiyaçları çalışan istekleriyle dengeleyerek anlam kazandıran bir deneyim geliştiriyoruz.

Kurumsal İngilizce

ŞİRKETLERE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Profesyonelleri istihdam etmek için bilimsel araştırmayı pratik deneyimimiz ve sektöre özgü uzmanlığımızla bütünleştiriyoruz. Kuruluşların temel iş ihtiyaçlarını karşılamak ve stratejilerini uygulamak için gereken birinci sınıf yetenekleri belirlemelerine yardımcı oluyoruz.

Şirketler liderlerinin kalibresine göre kendilerini farklılaştırmaya ve başarılı olmaya çalışırken, üst düzey yeteneklere sahip olmak için adına verilen mücadele her zaman zirvede olacak. Geleceği inşa edecek olan yeni nesil liderleri biz yetiştiriyoruz.

İletişim

OFİS ADRESİ
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
E-MAIL
info@verniyer.com
TELEFON
+90 262 745 2777
+90 536 780 3909
OFİS RANDEVU SAAATLERİ
Pzt-Cmt: 09:00 – 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Bir seans ne kadar sürer?

Seanslarımızın süresi danışanlarımızın profiline ve ihtiyaç analizinin sonucuna göre planlanır. Ekseriyetle bireysel taleplerde 45 dakika ila 1 saat, kurumsal taleplerde ise 1 ila 3 saat arasında sürmektedir.

Danışmanım ile konuştuklarımız gizli kalır mı?

Sahip olduğumuz etik ilkeler ve değerler doğrultusunda tüm danışmanlarımız, danışanların kişisel gizlilik haklarına saygı duyar. Ayrıca yasal düzenlemeler gereği de gizliliğinizi korumakla yükümlüyüz.

Yetenek madenciliği servis ücreti ne kadardır?

Danışmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz ön görüşmeler sonucunda bir program oluşturur ve bu programa göre fiyat çalışması yapılmaktadır. Her danışanın almak istediği destek şekli farklılık gösterdiğinden sabit bir fiyat ile destek vermemiz mümkün değildir.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023