SERVİSLERVize Danışmanlığı

Yurtdışı Vize Danışmanlığı

Yurt dışı seyahatlerinizde dahil olacağınız başvuru sürecini sizin için en sade hale getiriyor ve üzerinizde bir baskı oluşmaması için tüm kontrolü devralıyoruz. Zorunlu evrak listelerinin karmaşıklığının vize başvurularının olumsuz olarak sonuçlanma ihtimalini artırdığını biliyoruz. Desteğimiz vize prosedürlerinde kolaylık sağlar böylece vize başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz.

Sen Nereye Gidersen

DESTEĞİMİZ YANINDA

Her ülke, ziyaretinizin amacına göre farklı vize türleri sunar. Süreci kavramanız, gerekli belgeleri öğrenmeniz ve başvuru formlarını doldurmanız epey zamanınızı alabilir. Ziyaret etmek istediğiniz ülkeye özgü uygunluk koşullarını ve gereksinimleri karşıladığınızdan emin olmadan başvuru yapmanız tüm gelecek seyahat profilinize zarar verebilir.

İnsanların dünyanın herhangi bir ülkesinde eğitim alabilmelerine ve yurt dışını ziyaret etmelerine yardımcı oluyoruz. Öğrenci vizesi, turist vizesi ve diğer vize türleri için farklı kriterler olduğunu unutmamalısınız. Başvurunuza onay alabilmeniz için başvurduğunuz vizenin özel gereksinimlerini anlamalı, başvuru formunu doldurmalı ve diğer işlemleri izlemelisiniz. Tüm süreç boyunca sizlere yol gösterici oluyor, iş yükünüzün bir kısmını yüklenip başvuru işlemlerinin profesyonelce yönetilmesini sağlıyor ve hızlı tamamlanması için destek oluyoruz.

Yurt dışına yapacağınız seyahatlerinizde anahtar görevi gören vizenize hızlıca, makul fiyatlarla ve onay ihtimali yüksek şekilde başvurabilmeniz için işlemlerinizin vize konusunda uzman olan, profesyonel bir ekip tarafından yürütülmesi gerekir. Vize başvuruları esnasında yapılabilecek basit bir hata, vize başvurunuzun reddedilmesine yol açabilir. Böyle bir durumda hem zaman hem de para kayıp yaşamanızın yanı sıra bir sonraki vize başvurunuzda negatif olarak sicilinize yansır.

Kontrol Bizde

SÜRECİ BİZE BIRAKIN

Vize için gerekli belgeler konusunda bilgilendirme, dosyanın uygunluğunu kontrol etme, vize başvuru formlarını doldurma, gerekli ingilizce – türkçe mektupların yazımı, vize randevusu oluşturma ve başvuru takibi aşamaları vize danışmanlarımız tarafından yapılır.

Vize başvurularında alınan retlerin ortak sebebi başvuru sahiplerinin yeterli bilgiye sahip olmadan eksik evraklarla, yanlış doldurulmuş formlarla ve kendilerini doğru ifade edemedikleri niyet mektuplarıyla hareket edilmesidir.

İletişim

OFİS ADRESİ
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
E-MAIL
info@verniyer.com
TELEFON
+90 262 745 2777
+90 536 780 3909
OFİS RANDEVU SAAATLERİ
Pzt-Cmt: 09:00 – 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi ülkelere vize başvurusu yapıyorsunuz?

Dünya üzerinde nereye gitmek isterseniz danışmanlarımız tüm vize sürecinizi yönetir.

Vize almak için hangi belgelere ihtiyacım var?

Her ülkenin başvuru yaptığınız vize türüne göre istediği belgeler farklıdır. Sizin için doğru listesinin belirlenmesi için bir randevu talebi oluşturabilir ve ofisimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vize danışmanlığı servis ücreti ne kadardır?

Vize danışmanlık ücretimiz başvurduğunuz vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023