SERVİSLERÖzel İngilizce Eğitimler

Özel İngilizce Dersler

Her yaş grubuna uygun olarak %100 konuşma üzerine kurgulanan eğitimlerimizle kurumsal ve bireysel İngilizce ihtiyaçlarınızı İngiliz – Türk eğitmenlerimizle karşılıyoruz. Eğitim konularımızı hazırlarken kişisel ilgi alanlarınızı ve mesleki hedeflerinizi dikkate alıyoruz.  Zaman esnekliği bulunan eğitimlerimizi size uygun gün ve saatlere göre belirliyoruz.

Konuşarak Öğrenin

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PROGRAMLAR

Eğitimlerimiz boyunca sürekli olarak konuşmaya teşvik edildiğiniz için dil becerileriniz hızla gelişim gösterir. Tahta önünde dil bilgisi kurallarını not alarak öğrenmek yerine konuşma içerisinde bu yapıları keşfedersiniz. Böylece İngilizce’yi yalnızca görerek ve dinleyerek değil, en doğru metotlarla konuşarak öğrenmiş olursunuz.

Günlük ve iş hayatınızda ya da eğitim yaşamınızda zaruri ihtiyaç haline gelen İngilizce’yi keyif alarak öğrenmek istiyorsanız en çabuk ilerleyebileceğiniz yöntem birebir özel eğitimler almaktır. İngilizce konusunda yol kat etmeniz için önce sizi tanımaya çalışıyor, seviyenizi belirliyor ve eksik olduğunuz yönleri tespit ediyoruz. Sizin arzunuza göre eğitimlerimizi yüz yüze ya da online olarak gerçekleştiriyoruz. Birebir yapılan eğitimler en çok verim alabileceğiniz yöntemdir. Size özel olarak hazırlanan eğitim programlarıyla kendinize güven duyarak İngilizce konuşacağınızı garanti ediyoruz.

Eğitimde öğrenme motivasyonu oldukça önemlidir. Bize göre bu motivasyonun yüksek tutulması yalnızca öğrenciye değil aynı zamanda öğretmene de bağlıdır. Sürdürülebilir bir gelişme sağlanması için eğitmenlerimiz öğrencileriyle aralarında güvene dayalı bir enerji oluşturuyor. Bu enerji aralarındaki iletişimi güçlendirirken, öğrencinin beslenmesi için de uygun zemini hazırlıyor. Bu konuda uluslararası alanda sahip olduğumuz deneyimlere ve niteliklere büyük güven duyuyoruz.

Kurumsal İngilizce

ŞİRKETLERE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Şirket içi eğitimlerde belirlenen departmanlar ya da çalışanlar için özel programlar oluşturuyoruz. Bu eğitimler sayesinde katılımcılar proje sunumları, raporlamalar, telefon görüşmeleri, mülakatlar, uluslararası toplantılar ve fuar katılımları gibi alanlarda kendilerini iyi ifade ediyorlar.

Eğitimlerimiz neticesinde yabancı müşterileriniz ya da yabancı çalışma arkadaşlarınız ile daha iyi bir iletişim kurabilirsiniz. Uluslararası iletişimdeki dil becerisinin şirketlerin pazar paylarına doğrudan etkisi kanıtlanmıştır.

İletişim

OFİS ADRESİ
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
E-MAIL
info@verniyer.com
TELEFON
+90 262 745 2777
+90 536 780 3909
OFİS RANDEVU SAAATLERİ
Pzt-Cmt: 09:00 – 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimleriniz kaç yaşından itibaren başlıyor?

Kişiye özel verilen İngilizce dil eğitimlerimizde hiç bir yaş sınırı bulunmuyor. Her öğrencinin ilgi alanları ve kişisel özellikleri farklılık gösterdiği için biz de tek bir tane standart müfredat kullanmak yerine her öğrenci için ayrı ayrı programlar oluşturuyoruz. Ayrıca derslerimizde en doğal dil öğrenme şekli olan konuşarak öğrenme modelini uyguluyoruz.

Bir ders ne kadar sürüyor? Nerede ve ne zaman yapılıyor?

Özel derslerimiz sizin istediğiniz yer ve saatte yapılabilmektedir. Eğitimlerimize başlamadan evvel dersleri nerede işlemek istediğinizi, sizin için uygun günleri ve saatleri bildirirsiniz. Bu doğrultuda eğitmenlerimizle beraber bir program oluşturursunuz. İsteğinize bağlı olarak eğitimlerinizi ofisimizde yüz yüze ya da online olarak alabilirsiniz. Derslerimiz genellikle günde 1 saat olarak yapılır.

Ne zaman İngilizce konuşmaya başlarım?

Eğitimlerimizde ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlarsınız. Odak noktamız öğrencinin konuşmasıdır. İlgili kuralları konuşma içerisinde doğal şekilde öğrenirsiniz. Derslerimizde 80’e 20 kuralı vardır. Bu kural ders genelinde toplam konuşma miktarının %80’ini öğrenci, %20’sini ise eğitmen oluşturur. İlk bakışta zor hatta imkansız görünse bile birkaç ders geçmeden bu orana rahatlıkla ulaşılmaktadır.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023