SERVİSLERDijital Marka Danışmanlığı

Sesinizi Duyurun

Güçlü stratejilerle kurgulanmış iletişim modelinin katma değer kazandırdığı görüşündeyiz. Bu nedenle iletişim planlamanızı doğru stratejilerle hazırlıyor, modern iletişim kaynaklarının etkin kullanımı yoluyla da pozitif geri dönüşler edinmenize yol açıyoruz. Ayrıca web tasarım, grafik tasarım ve sosyal medya yönetimi konularında da bütünleşik destekler sağlıyoruz.

Çarpıcı Etki

FARKINIZI YANSITIN

Markalaşma, şirket ya da birey kimliğinin, onun temsil ettiği değerlerin ve vitrindeki yüzünün inşa edildiği yaratım sürecidir. Sahip olduğu gücü ve potansiyeli ortaya koyan markaların arkasındayız. Ayrıca kendilerini doğru ifade edememiş markaların mevcut algısıyla oluşturmak istediği algı arasındaki dönüşümü de sağlıyoruz.

Desteklediğimiz markaların karakterlerini doğru yansıtabilmeleri için çalışıyoruz. Marka sadece bir logo tasarımından ibaret değildir, birçok öğenin bir araya gelerek oluşturduğu farklı öğelerin toplamıdır. Biz, bir markanın anlamını, değerlerini, ruhunu ve onun kalabalıklardan nasıl sıyrılabileceğini inşa ediyoruz. Bunu yaparken markanın online dünyada ve farklı platformlarda nasıl en çarpıcı etkiyi yaratacağına odaklanıyoruz. Bulunduğu sektör ve rakipler üzerinde bırakmak istediği hissiyata odaklanarak uzun ömürlü, hedef kitlesi ile kuvvetli bağlar kurabilen akılda kalıcı markalar yaratıyoruz.

Günümüzde sosyal medya en etkili reklam ve tanıtım aracıdır. Doğru ve verimli kullanmak için aktif olmanız, trendleri paylaşmanız, analiz etmeniz ve takip etmeniz gerekir. Tüm bunlar için yeterli zamanınız ve personeliniz olmayabilir, biz bu yükü sizden alarak dijital dünyadaki görünürlüğünüzü artırıyoruz. Tasarım ekibimiz ve marka stratejistlerimiz, şirketiniz için benzersiz bir kimlik oluşturma amacıyla olağanüstü pazarlama araştırması becerilerini kullanmaktalar.

Online Dünya

SANAL YÜZÜNÜZ

Web siteniz muhtemelen en önemli pazarlama varlığınızdır. Demode ve hantal bir siteye sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyoruz. Duyarlı ve özgün web tasarımlar oluşturmak için internet teknolojilerini, yaratıcı yetenekleri ve iş çözümlerini bir araya getiriyoruz.

Zarif, modern ve ilgi çekici internet sitesi tasarımlarımız, işlevselliği kanıtlanmış modern araçları kullanarak, olağanüstü arama motoru sonuçları elde ederken hem de  daha yüksek ziyaretçi trafiği oluşturuyor.

İletişim

OFİS ADRESİ
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
E-MAIL
info@verniyer.com
TELEFON
+90 262 745 2777
+90 536 780 3909
OFİS RANDEVU SAAATLERİ
Pzt-Cmt: 09:00 – 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Zaten bir şirket logosuna sahibiz, bu yeterli değil mi?

Markanız veya marka kimliğiniz algısal kimliğinizdir ve daha da önemlisi işiniz, fikriniz, ürünleriniz veya hizmetleriniz ile hedef kitle arasındaki duygusal bağdır. Bu nedenle logonuz önemlidir ve şirketinizin görsel temsili olduğu için marka pazarlamanızda önemli bir rol oynar. Ancak bu yalnız başına bir markayı ortaya çıkartamaz. Markalaşmak için pazarlama ve reklamcılığın tüm unsurlarını birbirine bağlayabilmeli ayrıca uygulanabilir stratejik planlara sahip olmalısınız.

Ücretsiz olarak bir randevu alıp hizmetlerinizi deneyebilir miyim?

Bir projeyi üstlenmeden önce danışanlarımızla etkinliği kanıtlanmış toplantılar yürütürüz. Bu toplantılarda çeşitli analizler, raporlamalar ve yorumlamalar gerçekleşir. Danışanlarımız bizimle çalışmaya karar vermeden önce neyle yüzleşecekleri konusunda detaylı bilgi sahibi olur. Birlikte çalışamasak dahi bu görüşmeler vesilesiyle ortaya çıkan sonuçlar şirketler için oldukça önemlidir. İyi haber ise tüm bu süreçler için hiç bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Dijital marka danışmanlığı servis ücreti ne kadardır?

Çalıştığımız her işletme benzersizdir ve kendilerine özgü ihtiyaçları vardır. Yaptığımız her şey tamamen danışanlarımızın ihtiyaçlarına ve amaçlarına göre özelleştirilir. Bu nedenle, üstleneceğimiz belirli bir projenin ayrıntılarını bilmeden önce genel fiyatlandırma yapmamız mümkün değil.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023