Hangi Ülkelerdeyizİrlanda

Resmi temsilciliğini yaptığımız dil okullarımız bulundukları ülkenin eğitim bakanlıklarınca ve bağımsız kuruluşlarca akredite edilmiştir.

İrlanda gelenek, tarih ve modernizmin ilginç bir karışımıdır. İnsanlarla konuşmanın kolay olduğu, her zaman yapılacak bir şeylerin bulunduğu, nüfusun büyük çoğunluğunun genç olduğu bir ülkede eğitim almak isterseniz en iyi alternatiflerden biri de İrlanda’dır.

Ülkedeki okullar İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak son teknoloji imkanlara sahiptir. Ayrıca lokasyon olarak şehrin en popüler cazibe merkezlerine ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesindedir.

Avrupa Birliği’nin bir parçası olan İrlanda genç nüfusa sahip dinamik ve modern bir ülkedir. İrlanda’da okumaya karar verirseniz, dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birinin içerisinde yer alırsınız. İrlanda aynı zamanda dünyanın en büyük ve en iyi şirketlerinden bazılarının tesislerinin bulunduğu yerdir.

Daracık sokakları, sayısız kafeleri, dükkanları ve ünlü Dublin barlarını hızla tanıyacaksınız. Sanatçılar, müzisyenler ve yazarlar topluluğunun tadını çıkartırken kendinizi bohem bir atmosferin içinde bulmanızda muhtemel. Dublin şehri, harika restoranlar, şık butikler, geleneksel barlar, seçkin sanat galerileri, canlı şehir parkları ve köklü mimari yapıları ile hareketlidir.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023