Hangi ÜlkelerdeyizAmerika

Resmi temsilciliğini yaptığımız dil okullarımız bulundukları ülkenin eğitim bakanlıklarınca ve bağımsız kuruluşlarca akredite edilmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki okullarımız her yaştan öğrenciye uygun birçok türde eğitim programı sunuyor. İngilizce konuşmaya iş hayatınız veya üniversite eğitiminiz için ihtiyaç duyuyor ya da sadece ufkunuzu genişletmek için, en fantastik şehirlerde yer alan modern okullarda eğitim görmeyi amaçlıyor olabilirsiniz.

Amerika, her yıl 1 milyondan fazla uluslararası öğrenciyi ağırlıyor. Amerika, hayatın her kesiminden öğrenciye kendilerini keşfetmeleri, ülkenin kültürel çeşitliliği ve ekonomik gücünden bir şeyler öğrenmeleri için eşit muazzam fırsatlar sunmaktadır. Eğitim, tatil ve yaşam için popüler bir yer olan Amerika, birçok heyecan verici deneyimin ve fırsatların ülkesidir. Öğrencilerin yabancı bir ülkede bağımsız olarak yaşama kültürüne, iklimine ve rutinine alışmalarına yardımcı olmak için tüm eğitim kurumlarında danışmanlık merkezleri bulunmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri, dünyanın üçüncü büyük ülkesidir ve nüfus bakımından da üçüncü en büyük ülkedir. Büyüklüğü nedeniyle coğrafi özellikleri; ormanlar, çöller, plajlar, dağlar ve büyük su kütleleri ile son derece zengindir. ABD eğitimi gelecek için en iyi yatırımdır.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2022/06/footers-logo.png
Zincirlikuyu Mh. Eski Hükümet Cd. No:97/A Darıca – Kocaeli
+90 262 745 2777
info@verniyer.com

Takip:

HEMEN RANDEVU ALIN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme süreci bizim için; macera dolu bir serüvenin sonunda yüzümüzde oluşan tebessümdür.

Copyright © Verniyer 2023