SSS

Danışanlarımızın en çok sorduğu sorular için kısa yanıtlar bulabilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı eğitim hakkında en çok yöneltilen sorular.
https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2020/09/image_illustrations_05.png
01
Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almanın maliyeti ne kadardır?

Yurtdışında bulunan dil okullarında eğitim almanın maliyeti oldukça değişkendir. Sebebi ise seçtiğiniz eğitim programının niteliğine, gideceğiniz ülkede kalış sürenize, seyahat edeceğiniz mesafeye ve eğitiminizi alırken deneyimleyeceğiniz yaşam tarzıdır. Kişiden kişiye göre farklılık gösteren maliyetleri, sizin açınızdan optimum fayda sağlayabileceğiniz hale getirebilmemiz için danışmanlarımızla bir görüşme sağlayabilirsiniz.

02
İngilizce öğrenebilmek için ne kadar süre dil eğitimi almalıyım?

Yurtdışında ne kadar süre İngilizce dil eğitimi alacağınız, halihazırda mevcut olan İngilizce seviyenize ve ulaşmak istediğiniz dil yetkinlik seviyesine bağlıdır. Eğer İngilizce seviyenizin doğru kriterlerle ölçülerek belirlenmesini isterseniz danışmanlarımızdan randevu alabilir ve “ücretsiz” olarak yapılan seviye tespit sınavlarına katılabilirsiniz. İngilizce seviye tespit sınavlarımız; konuşma, yazma, okuma, dinleme ve dil bilgisi alanlarında yapılmaktır.

03
Yurt dışına çıkabilmem için gerekli olan vizeyi alabilir miyim?

İster öğrenci olarak, ister turist olarak yurt dışına çıkmak isteyen herkesin aklını kurcalayan en önemli sorulardan biri budur. Hiç bir kurum size kesinlikle vize garantisi veremez. Eğer böyle bir kurum ya da kişi ile karşılaşırsanız katiyen güvenmeyin. Danışmanlarımızla yapacağınız toplantıda vereceğiniz kişisel bilgilerinize binaen vize almanıza risk oluşturabilecek durumlar ve sizin için avantaj sayılabilecek durumlar belirlenir. Bu çerçevede gerekli koşulların yerine getirilebilmesi için size bir yol haritası çizilir. Böylece vize alabilme ihtimaliniz artırılır.

04
Kişiye özel İngilizce eğitimleriniz kaç yaşından itibaren başlıyor?

Kişiye özel verilen İngilizce dil eğitimlerimizde hiçbir yaş sınırı bulunmuyor. Her öğrencinin ilgi alanları ve kişisel özellikleri farklılık gösterdiği için biz de tek bir tane standart müfredat kullanmak yerine her öğrenci için ayrı ayrı programlar oluşturuyoruz. Ayrıca derslerimizde en doğal dil öğrenme şekli olan konuşarak öğrenme modelini uyguluyoruz.

05
Bir ders ne kadar sürüyor? Nerede ve ne zaman yapılıyor?

Özel derslerimiz sizin istediğiniz yer ve saatte yapılabilmektedir. Eğitimlerimize başlamadan evvel dersleri nerede işlemek istediğinizi, sizin için uygun günleri ve saatleri bildirirsiniz. Bu doğrultuda eğitmenlerimizle beraber bir program oluşturursunuz. İsteğinize bağlı olarak eğitimlerinizi ofisimizde yüz yüze ya da online olarak alabilirsiniz. Derslerimiz genellikle günde 1 saat olarak yapılır.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png

Başarılı öğrenciler ve markalar arasına katılın

Eğitim hayatınızda ve kariyerinizde en yüksek seviyeye ulaşabilmeniz için gerekli olan tüm araçları sunmaya odaklı bir ekibiz.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

Merak Edilenler

06
Ne zaman İngilizce konuşmaya başlarım?

Eğitimlerimizde ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlarsınız. Odak noktamız öğrencinin konuşmasıdır. Dil bilgisi kurallarını konuşma içerisinde doğal şekilde öğrenirsiniz. Derslerimizde 80’e 20 kuralı vardır. Bu kural ders genelinde toplam konuşma miktarının %80’ini öğrenci, %20’sini ise eğitmen oluşturur. İlk bakışta zor hatta imkansız görünse bile birkaç ders geçmeden bu orana rahatlıkla ulaşılmaktadır.

07
Başarılı firmalar neden yönetim danışmanlığı desteği alır?

Şirketler başarıyı yakalamak ve sürdürmek için birbirini kovalayan toplantılar yapmakta fakat bilinen kararları tekrar almaktan sonra da aldıkları kararları hayata geçirememekten şikayetçi olabilirler. Uygulanabilirliği düşük kararlar çözülmesi güç sorunlar yaratınca hem örgüt motivasyonu yitirilir hem de yara bandı çözümlere başvurulur. Kalıcı fayda sağlayabilmek için organizasyonlar içerisinde yapılması gerekenleri objektif ve gerçekçi bir biçimde ele alabilecek, çoklu sektör bilgisini kullanarak alternatif çözümler üretebilecek kişilere ihtiyaç duyulur.

08
Neden sizden yönetim danışmanlığı hizmeti almalıyım?

Uzun yıllar süresince, farklı ülkelerde ve farklı sektörlerde faaliyet göstererek çeşitli firmalarda kritik roller üstlenerek deneyim kazanmış olan danışmanlarımız işletme yapınızı uzman gözüyle analiz edebilir, dahili kaynaklarla erişemediğiniz bilgiye kolaylık ulaşmanızı sağlayabilir. Profesyonellerimizin görüşlerinden faydalanabilir, gelişim fırsatlarını değerlendirebilmek için destek alabilirsiniz.

09
Yönetim danışmanlığı servis ücreti ne kadardır?

Her firmanın kendine özgü karakterleri ve bundan doğan talepleri var. Danışmanlarımızla yaptığımız ön görüşmelerde hangi alanlarda ne kadar süreyle destek almak istediklerini öğrenir, bu bilgiler ışığında detaylı bir fiyat çalışması yaparız.

https://www.verniyer.com/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image